Lol^ Gaming
Registrujte te se besplatno i druzite se sa nama Smile
Svaki clan koji se registruje OBAVEZNO DA PROCITA PRAVILA FORUMA!

Hvala Smile i welcome2 cheers

vatromet vatromet
Lol^ Gaming
Registrujte te se besplatno i druzite se sa nama Smile
Svaki clan koji se registruje OBAVEZNO DA PROCITA PRAVILA FORUMA!

Hvala Smile i welcome2 cheers

vatromet vatromet
Lol^ Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lol^ Gaming HNS 176.9.115.92:27065 ENJOY!
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 hui kaže da sam palio skriptuu :'((

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
teN*.

teN*.


Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.02.2012
Godina : 32

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 11:52 pm

hui kaže da sa upalio skriptu ali nisam. Ovako se to desilo....Ušo sam na server.Stisnuo W i izbacilo me pisalo kicked nešto nešto blage neam.. Dalje je kako sa opet ušo na server i huio je govorio dobit ćeš ban a ja sam ga vujeravo da ja NISAM palio skirptu..Ja sam reko da mi je to možda brat upalio a on je reko, sad brata okrivljuješ...Reko sam na privatnom admin chatu da nisam palio i ak' dobim ban da neću više igrat cs zato što jedino igram na vašem serveru...Kad je Hui otišo gmZ je reko da neću dobit ban jedini je on vjerovao... To je tako bilo možda od admina mi je neko bindo na W kick ili nešto ali ja znam da NISAM palio skirptu... Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Dorex.
Admin
Dorex.


Broj poruka : 59
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 26
Lokacija : Tuzla

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: Re: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:09 am

Ok provjerit cu...
Nazad na vrh Ići dole
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:14 am

Ne nisi nikako .. prvo si usao sa kzh-om pa onda normalno izasao onda usao sa skriptom i kikovalo ga NORMALNO i onda doso i kaze sto me izbacuje kad stisnem ''w'' .. pa onda poceo se izvlaciti kako mu je brat to palio....bla bla bla... gmZ. je vjedok da je palio!
Nazad na vrh Ići dole
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: Re: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 1:32 am

Ovako...necu nikakve svadje na forumu kao 1. kao 2. Ako imas skriptu onda nemoj da ulazis na nas srw jer to ne volimo! kao 3. Cim te je izbacilo sa srw-a i pisalo da imas skriptu, sigruno je imas, a to ko je palio, ti ili tvoj brat, te me ne interesuje. Ako imas i brat ti pali stalno, ili obrisi skriptu ili zabrani bratu da igra cs.

Vidim da si se lepo pridruzio na nas forum i polako ispunjavas sve zahteve za admina. Zato nastavi tako i
IGRAJ POSTENO!

Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: Re: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 3:02 am

mozda ga je neko cenzurisao Very Happy
pa kad udje na server pretisne w i onda ga kikuje,,,
juce sam igrao cw i banovali su nas ni zbog cega(ali to nije vazno)
imao sam fps_max 1 ...pa sam morao da popravljam cs xD
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: Re: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 6:27 am

haha dobio si cenzuru Razz cim ti tako fps posle bana Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: Re: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 10:46 pm

znam Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
Sponsored content





hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Empty
PočaljiNaslov: Re: hui kaže da sam palio skriptuu :'((   hui kaže da sam palio skriptuu :'(( Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
hui kaže da sam palio skriptuu :'((
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lol^ Gaming :: Lol^ Forum :: Pitanja-
Skoči na: