Lol^ Gaming
Registrujte te se besplatno i druzite se sa nama Smile
Svaki clan koji se registruje OBAVEZNO DA PROCITA PRAVILA FORUMA!

Hvala Smile i welcome2 cheers

vatromet vatromet
Lol^ Gaming
Registrujte te se besplatno i druzite se sa nama Smile
Svaki clan koji se registruje OBAVEZNO DA PROCITA PRAVILA FORUMA!

Hvala Smile i welcome2 cheers

vatromet vatromet
Lol^ Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lol^ Gaming HNS 176.9.115.92:27065 ENJOY!
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VICEVI :)))

Ići dole 
+3
Seeker
TheSakpe
prefixXx
7 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 06, 2012 8:57 am

pisite vamo viceve da nebi stalno pravili nove teme u vicevima Smile


evo jednog od mene Smile

Kupila plavusa 2 konja,nikako nije znala kako da ih razlikuje.
Pozove drugu plavusu da joj pomogne.
Kaze joj ova druga da jednom konju odsece rep a drugom ne .
Navece se konji potuku i ovaj bez repa odgrize ovom rep.
Sutradan kaze joj da odsece desno uvo konju.
Navece se konji opet potuku i ovaj odgrize ovom drugom desno uvo.
Nisu znale sta da rade,kad kaze ova druga plavusa meni se cini da je ovaj crni malo visi od ovog belog xDDD
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
TheSakpe

TheSakpe


Broj poruka : 265
Datum upisa : 06.01.2012
Godina : 26
Lokacija : Indjija

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 06, 2012 9:54 am

ae na mene je red Smile

Suljo: - "Gdje si bio sinoć Mujo?" Mujo: - "Ma vodili me na neki balet." Suljo: - "? Šta ti je bolan to?" Mujo: - "Ma skupi se raja, pa uleti jedna pravo luda ženska i nešto se ko baca, pa bi da poleti, pa ne može. Najzad joj prileti neki kuronja, pa bi je j**o, pa ne bi, pa bi je j**o, pa ne bi, pa je najzad digne, pomiriše picu i baci."..


cepanje cepanje cepanje cepanje cepanje cepanje cepanje cepanje
cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2
Nazad na vrh Ići dole
Seeker
Admin
Seeker


Broj poruka : 93
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 30

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 06, 2012 8:55 pm

hahahahha da cujete najkraci vic na svetu ide perica ulicom zaboravi da dise i umre xD
Nazad na vrh Ići dole
http://exodesigngfx.deviantart.com/
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeSub Jan 07, 2012 2:55 am

xDDDD o5 ovaj seeker sa njegovim vicom o perici xDD :PPP

Idu dve plavuse ulicom i naidju na ogledalo.
Uzme prva i kaze jao vidi moja slika.
Uzme druga pogleda i kaze...uu vidi sto si ruznaaa





xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
TheSakpe

TheSakpe


Broj poruka : 265
Datum upisa : 06.01.2012
Godina : 26
Lokacija : Indjija

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeSub Jan 07, 2012 9:29 am

Evo jednog dobrog xD Smile


Pita učiteljica djecu:
Ko može staviti rupu u rupu?
Odmah Maja diže ruku – Ja učiteljice.
Dotakne kažiprste i palčeve ruku, napravi trokut i stavi oko usta.
Bravo! kaže učiteljica, a tko može staviti 3 rupe u jednu rupu?
Opet Maja – Ja znam, stavim trokut oko usta i oko nosa i zatvorila sam 3 rupe.
Bravo! Kaže učiteljica – A 5 rupa?
Opet Maja – Samo stavim trokut i oko očiju.
A u zadnjoj klupi Ivica poludi i kaže:
Mogu li ja postaviti jedno pitanje?
- Kako se moze staviti 9 rupa u jednu rupu?
Niko ne odgovara, pa kaže Ivica:
ZABIJEMO FLAUTU MAJI U ŠUPAK !!!

cepanje cepanje cepanje cepanje cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2
Nazad na vrh Ići dole
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeSub Jan 07, 2012 9:31 am

cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2 cepanje2
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
Shadow94

Shadow94


Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 9:27 am

Malo dug vic ali vredi procitati Very Happy

Dodje devojka od 18 godina kuci. Primetila je da joj kasni. I to je rekla majci. Majka se uspanicila i odma otisla u apoteku po test trudnoce. Ispostavilo se da je trudna. Majka je ludela i drala se „UBICE TE OTAC!!!“.A onda otisla kod oca i rekla mu. Naljutio se. Nakon toga kcerka je otisla da razgovara telefonom. Nakon 10 minuta,ispred njihove kuce je zastao najnoviji Lamborghini Reventón. Iz njega je izastao gospodin,onako imao je nekih 30 godina. Usao u kucu i seo da porazgovara sa ocem. I poceo: “ Posto smo u jednoj neprijatnoj situaciji,dosao sam ovo da razjasnim. Vasa cerka je trudna,nosi moje dete. Ali… ja imam porodicu i ne mogu nista drugo da uradim. Mogu da pomognem ovoj devojci tj. sa kojom sa imao odnos. Ako se rodi devojcica ona ce dobiti 3 stana,2 trzna centra i 500 hiljada evra. Ako se rodi decak dobice 545 hiljada evra,lanac prodavnica i stan. Ako, kojim slucajem dodje do pobacaja..“.Prekinu ga otac ,stavi ruku na njegovo rame i rece: „JEBACES JE OPET!“
Nazad na vrh Ići dole
Shadow94

Shadow94


Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 9:34 am


Jos jedan od mene Smile Smile Smile

Dolazi prodavac usisivača kod babe na vrata, - Evo imamo nove…. - Nemam ja para sinko! - Ma samo mala demonstracija. Uđe on i iz kese istrese gomilu balege babi na tepih. - Ako usisivač ovo ne pokupi do zadnje mrve, ja ću to da pojedem! - E Bogami sinko hoćeš, meni juče isključili struju!

Nazad na vrh Ići dole
TheSakpe

TheSakpe


Broj poruka : 265
Datum upisa : 06.01.2012
Godina : 26
Lokacija : Indjija

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 3:57 am

Stoje Bog i Sveti Petar na vratima raja i odredjuju ko moze u raj a ko ide u pakao.Dolazi prva devojka i pita nju Bog sta je radila. Kaze ona:
"Ja sam bila balerina. Obuku me u uski triko i onda ja malo skakucem"
Kaze Bog:
"Pero, pisi kurva.U pakao."
Dolazi druga i kaze:
"Ja sam bila trbusna plesacica. Obuku me u suknju i neku majicu tako da mi se vidi stomak i onda vrtim kukovima"
Kaze Bog:
"Pero, pisi kurva. U pakao"
Dolazi treca i kaz e:
"Pa ja se obucem u kozu i sa torbicom setam od bandere do bandere."
Na to ce Bog:
"Pero, pisi elektricar"

xDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:14 am

Zašto plavuša stavlja sat na ranu?
Vreme leci sve rane...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zašto plavuše imaju noge?
Da ne ostavljaju sluzave tragove za sobom!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iznervirani šef rece plavuši da joj je mozak medu nogama. Drugi dan zove plavuša šefa i izvinjava se što ne može da dode na posao, jer je dobila izliv krvi u mozak!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Krenula plavuša na pijacu da kupi krastavce. Prišla tezgi pa gleda, gleda, ali nikako da se odluci. Prodavac kaže:
• Zašto ne probate? Tako cete najbolje videti koja vam se sorta najviše svida.
• Pa da, probacu. A gde vam je kabina?
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:14 am

Radila plavusa kao policajka i dobije menstruaciju u pola posla, a pošto nije smela da napusti radno mesto, nazove u stanicu i zatraži zamenu, tek posle tri sata
stiže kolega da je zameni ali mrtav pijan. Ona ga upita: • Pa covece, što si pijan?
• Joj cuti, kad si ti rekla da si dobila menstruaciju prvo je šef narucio turu, pa zamenik šefa, pa nacelnik, pa sekretar, pa Pera, Mica, Rade...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Utopi se plavuša u reci. Zašto telo pluta uzvodno, a ne nizvodno?
Ostao je ukljucen vibrator.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ulazi žena u butik i pita prodavacicu, inace plavušu:
• Htela bih probati onu haljinu u izlogu.
Plavuša odgovara:
• Nece moci gospodo, moracete je probati u kabini.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kog virusa se plavuše najviše plaše?
Virusa picijeg gripa!
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:14 am

Konkurisala plavuša za sekretaricu. Pitaju je:
• Ako bih vam dao 5.000 dolara, pa onda rekao da je 20% od toga porez, koliko biste skinuli?
• Sve osim minduša.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zašto plavuše imaju znak S.I.N. na ledima na odeci?
Da bi znale da Sise Idu Napred.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kojih su 6 godina najgori u životu jedne plavuše?
Treci razred.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako prepoznati da je plavuša sedela za racunarom?
Zahvaljujuci karminu na džojstiku.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koliko treba plavuša da zavrnu sijalicu?
Treba ih 101. 1 cuva luster, 100 okrece kucu!
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:14 am

Zašto plavuša beži u cošak kad joj je hladno?
Zato što je cula da tamo ima 90 stepeni!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šta kaže plavuša kad zatrudni?
"Šta me briga, možda nije moje...".
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na šta je pandur smuvao plavušu?
Na tablicu množenja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U kojoj igri plavuša uvek gubi?
Poker u skidanje.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zašto plavuša voli sa invalidima?
Oni ne mogu na kraju da je šutnu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakva je razlika izmedu plavuše i sladoleda?
Sladoled možeš lizati kratkotrajno, a plavušu dok ti ne dopizdi.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakva je razlika izmedu plavuše i papirne mete?
Metu pogodiš u centar, eventualno, u blizini centra, unaprediš veštinu, zatim je baciš i uzmeš novu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deda Mraz, Baba Roga, glupa plavuša i pametna plavuša šetaju ulicom. I vide oni 10 DM. Ko ce prvi da ih uzme?
Glupa plavuša. Cak i mala deca znaju da su Deda Mraz, Baba Roga i pametna plavuša izmišljeni likovi.
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:15 am

Plavuša ulazi u poljoprivrednu apoteku i kaže:
• Molim Vas, dajte mi seme za ptice.
• Koliko ptica imate? - pita apotekar.
• Pa nemam nijednu, ali hocu da zasadim nekoliko.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakva je razlika izmedu plavuše i drugih devojaka?
Druge devojke žmure samo pri intenzivnoj svetlosti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zašto plavuša stavlja KAPA trenerku u usta?
Zna da cita samo cirilicu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šta radi plavuša na drvetu sa aktovkom u ruci?
Glumi predsednicu ogranka.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se kune plavuša?
Nevina sam, dece mi!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šta radi plavuša naslonjena na kucu?
Sluša house.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zašto plavuša ide sitnim koracima?
Da joj ne ispadnu creva.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako da zaposliš plavušu?
Ubaciš je u okruglu sobu i kažeš joj da sedne u cošak.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Idu crnka i plavuša parkom.
• Vidi, mrtva ptica, kaže crnka.
Plavuša pogleda gore i rece:
• Gde?
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
Bebmak

Bebmak


Broj poruka : 201
Datum upisa : 10.01.2012

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:15 am

Razgovaraju japi i plavuša. Kaže japi plavuši:
• 'Ajde da ja tebe nešto pitam. Ako ne znaš, daješ mi 5 DM. Onda pitaš mene, ako ne budem znao, dajem ti 200 DM.
• 'Ajde - pristane plavuša.
• Koje je prvo slovo abecede?
Plavuša razmišlja, razmišlja, ali ništa.
• Daj 5 maraka.
Da ona 5 DM.
• 'Ajd sad ti.
Kaže plavuša:
• Šta je to: kada ide uzbrdo ima tri noge, a kada ide nizbrdo ima cetiri noge?
Japi se zamisli, onda uze mobilni, nakaci se na internet, pretraži sve svetske baze podataka, pokrenu razne programe za analizu ali ništa...
• Ne znam - rece na kraju i dade joj 200 DM.
Ona uze pare i krenu da ide, kad je on zaustavi:
• Pa, dobro, reci mi šta je to.
A plavuša uze 5 DM, dade japiju i rece:
• Nemam pojma!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasto Plavusa drzi ruke u gacama kad pliva?

Da joj ne ispadne ribica.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kako da stavis 4 plavuse na stolicu?

Okrenes stolicu
Nazad na vrh Ići dole
http://rarrapid.com
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 13, 2012 4:59 am

xDD dobri su ti vicevi Bebmak Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 10:12 pm

Evo i od mene jedan. XD

Kaze uciteljica Perici: Perice hajde reci jednu prostu recenicu.
-Ivica jede govna!
-Boze Perice nisam mislila na prostacku recenicu!
-Ivica jede pitu!
-Odlicno Perice! A po cemu je ta recenica prosta?
-Po tome sto je pita od govana.

xDDDDDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 10:15 pm

Evo jos jedan od mene. Very Happy

Pričaju dvije plavuše: Jučer kada je nestalo struje čitav dan sam ostala zaglavljena u liftu!
-Nije to ništa, ja sam cjeli dan ostala na pokretnim stepenicama!
xD
Nazad na vrh Ići dole
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 10:18 pm

Ko je kriv sto je zenu zgazio auto?
-Pa muskarac! Sta se ima vozati autom po kuhinji!?
Nazad na vrh Ići dole
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimeČet Jan 26, 2012 11:15 pm

hehe znam ih sve te bullet Very Happy ali su extra Very Happy Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 1:03 am

jesu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 5:43 am

Koji sladoled ne postoji u srebrenici?
-Porodicni.
xD evo malo morbidnih od mene.xD
Nazad na vrh Ići dole
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 5:45 am

Padala dva dječaka sa zgrade jedan je pao.......Drugi je imao sreće...uhvatila ga kuka za oko! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kaktus^

kaktus^


Broj poruka : 164
Datum upisa : 21.01.2012
Godina : 25
Lokacija : Antartik

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 5:49 am

Evo jedan debilan. XD

Kako ubiti crvenog slona?
-Specialnom puskom za crvene slonove.
Kako ubiti plavog slona?
-Samaras ga dok ne pocrveni i onda ga ubijes specijalnom puskom za crvene slonove.
Kako ubiti ljubicastog slona?
-Davis ga dok ne poplavi, samaras ga dok ne pocrveni i onda ga ubijes specijalnom puskom za crvene slonove.
Kako ubiti crnog slona?
-Takav ne postoji.

Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
prefixXx
Admin
prefixXx


Broj poruka : 460
Datum upisa : 10.12.2011
Godina : 29

VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitimePet Jan 27, 2012 8:45 am

hahaahha xDDDD
Nazad na vrh Ići dole
http://matrix-forum.info
Sponsored content





VICEVI :))) Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI :)))   VICEVI :))) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VICEVI :)))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lol^ Gaming :: Zabava :: Zabava-
Skoči na: